Kadıköy ve civarı semtlerde sizin için her türlü Hafriyat , Kazı , Yıkım , Dolgu , Kanalizasyon, Park ve çevre düzenlemeleri , Kırıcı faaliyetleri, Kar küreme , menfez temizleme , mıcır serme vs. işlerinizde kiralık jcb ve kiralık bobcat makinelerimizle saatlik, günlük ve aylık olmak üzere hizmet veriyoruz.
İnşaat çöpü , maloz artıkları ve hafriyat topraklarını kendi araçlarımızla (tır-kamyon) döküm yerine gönderiyoruz.
Sahip olduğumuz kırıcı ve forklift ataşmanları ile kiralık jcb Kadıköy olarak bir çok işi tek makine ile yapabiliyoruz. Bu da işverenin hem daha fazla makine kiralamamasına hem de fiziksel iş gücünü azaltmasında büyük etken oluyor.
Yapım aşamasında ki projelerinizi zamanında teslim edebilmeniz için JCB ve Bobcat makinalarımızla hizmetinizdeyiz.
Kiralık jcb Kadıköy denildiğinde ilk akla biz geliriz . Referanslarımız imzamızdır. Kadıköy kiralık jcb işinizi özverili bir şekilde çalışarak kazasız hasarsız ve temiz bir şekilde bitireceğinden sizi temin eder.
Kaliteli hizmet arıyorsanız adresiniz Kadıköy kiralık jcb , Kiralık jcb Kadıköy.
Kadıköy kiralık jcb hidrolik kırıcısı ile en sert kayaları ve betonları kısa sürede parçalara ayırır. Kepçenin adresi Kadıköy kiralık jcb .
Kadıköy jcb kiralama da verilen fiyatlara operatör dahildir.Şirketimiz kiralık jcb Kadıköy geniş iş makinesi parkına sahiptir.
En zorlu işleriniz yeterli iş tecrübemizle Kadıköy kiralık jcb tarafından itinayla yapılır.Yolu olmayan inşaat sahalarına , hafriyat alanlarına Kadıköy kiralık jcb tarafından bobcat ve jcb makinelerimiz vinç yardımıyla indirilir ve çalışma yapılır.
Örnek olarak bir işimizden bahsedeyim. Merdivenköy’de sürekli çalıştığımız şantiyede toprak kayması oluştu. Bu müşterimizde bizi Kadıköy kiralık jcb üzerinden bulmuştu. İlk önce işe gidip baktık. Jcb ile mi bobcat ile mi yoksa 1cx ile mi yapılacağına. Ama hangi makine olursa olsun vinç ile indirmek zorundaydık. Sonunda jcb ile yapacağımıza karar verdik. Düzenli olarak çalıştığımız vinççileri çağırdık ve işi en hızlı bir şekilde bitirdik. Bunun gibi onlarca yüzlerce binlerce örneklerimiz bulunmaktadır.
Aynı zamanda Kadıköy Belediyesi ve taşeron şirketleri ile çalışmaktayız. Örnek olarak kar yağdığı zaman günlerce Kadıköy kiralık jcb ekibi olarak gece gündüz kar küreme faaliyetleri içerisinde bulunduk. Bir aracın zor geçeceği ara sokakları JCB ile bıçak açık bir şekilde küreyerek işimizi tamamladık. Kadıköy rıhtımdaki otobüs duraklarında elektrik kazı çalışması yaptık. Asfalt kesme makinesiyle kesmeden Kadıköy kiralık jcb’nin kırıcı ile asfaltı kırdık ve otobüsler ağır olduğu için asfaltın altına demirli beton da atmışlardı onu da kırdık. Ve bu Pazar günüydü Kadıköy en yoğun olduğu günlerden. Çevremize zarar vermeden işi bitirdik.
Bir başka Kadıköy kiralık jcb işinden daha örnek vereyim. Bu sefer sizlere çalışırken iş esnasında makinenin yapacağı arızalardan bahsetmek istiyorum. Daha doğrusu oluşabilecek arıza esnasında Kadıköy kiralık jcb ekibinin çalışma şeklinden. En basit oluşacak arıza hortum patlamasıdır. Hortumlarımızın her daim en az birer tane yedeği bulunmaktadır. Operatörümüzün bize açtığı telefon ile hortumu alıp gelip hızlı bir şekilde değiştiriyoruz ve bekleme süresi hiçbir şekilde size yansıtılmıyor. İşiniz de aksamadan kaldığımız yerden devam ediyoruz.
JCB insan gibi değildir yorulmaz , dinlenmez sadece siz ne isterseniz onu yapar. Kiralık jcb Kadıköy ile gelen bir işimiz de sabah ondan akşam saat beşe kadar tam 20 tır dolgu toprağı doldurduk.
İşiniz her zaman bizim işimiz olmuştur. Götürü fiyat istediğiniz işlerinizde Kadıköy kiralık jcb üzerinden irtibat telefonumuzdan bize ulaşarak . Bulunduğunuz konumu bize tarif edip yönlendiğinizde işinize bakmaya gelecek olan ekibimiz size net bir fiyat verecektir.
Jcb ile yapılan her iş birbirinden bağımsızdır. Bunun altından kalkabilmek için iş tecrübesi gerekmektedir. Operatörlerimizin hepsi çekirdekten yetişmektedir. İşinize bakıp nasıl olacağına karar verip hızlı ve temiz bir şekilde işinizi bitirecektir.

Kiralık bobcat İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Dar alanlarda 360 derece kendi etrafında dönerek çalışmaktır. Aynı zamanda kırıcı ile kırım işlerinizi de yapabilir ve forklif ataşmanı ile paletli malzemelerinizi taşıyabilir. Her boyda bobcat makinemiz bulunmaktadır. Örnek veriyorum yatay ölçüleri 1.5 metre olan bir yerde makine çalıştırmak istiyorsunuz. Bizi arayıp ölçülerinizi verdiğinizde oraya uygun çalışabilecek boyuttaki makinemizi yönlendiririz. Başka mini makinelerimizde bulunmaktadır. Mesela Kiralık 1cx ve kiralık mini ekskavatör.
Kiralık bobcat ile kiralık 1cx arasındaki fark nedir ?
Bobcat yalnızca ön bomdan oluşmaktadır , 1cx ise ön ve arka bomdan oluşmaktadır. Yani 1cx hem kazıcı hem yükleyicidir.
Bobcat ile bir iş örneğinde bulunayım. Binanın dış cephe yalıtımı yapılmış ben dolgu için Kadıköy kiralık jcb üzerinden makine istenilmişti. Operatörlerimizden bir tanesi işe gidip baktığında binanın dışa çıkıntıları yüzünden işin JCB ile yapılamayacağına bobcatin gelmesi gerektiğine karar vermiştir. Kendimizin getirmiş olduğu hafriyat toprağı ile seri bir şekilde dış cephe izalasyonuna zarar vermeden binanın dolgu işlemini tamamlamıştır.
Bir başka müşterimiz bizi Kadıköy kiralık jcb sitemiz üzerinden bize ulaşmış. Bina biteli 3 sene olmuş tabii herkes içinde oturuyor. Bizden yere gelip bakmamızı nasıl ve ne şekilde ne kadar sürede yapacağımızı söylememizi istediler. Kiralık jcb Kadıköy ekibimizden iki kişi konuyla ilgili yere bakmak için Göztepe’ye gitti. Otopark tavan yüksekliği normal seviyeden daha düşük olduğu için zemindeki betonun en üst seviyesini kırdırmak istemişler. Kadıköy kiralık jcb ekibi bu işin bobcat ile yapılabileceğini ilk önce Bobcat’e kırıcı takıp tüm alanı kırıp daha sonra küçük hino tipi kamyonetimizi otoparkın girişine sokup malzemeyi içeriden dışarıya döküme yollayabileceğimize karar vermiştir.
İstanbul kiralık bobcat , Kadıköy kiralık bobcat , kiralık bobcat Kadıköy , kiralık bobcat , kiralık mini ekskavatör